Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great stny 2011-10-17 0:52

Merhaba Cevdet,
Sabah sabah i輅mi a軋n bir gurur tablosu bu.Anne baba i輅n, sahip olunan en değerli hazine, hele byle zarif (basketbola ilgisi var mı?),輟k hoş bir gen kızsa. Yeşil,doğada en 輟k sevilen renk, ayrıca 'yaşamı, gen輙iği, yenilenmeyi, mitleri ve din輙iği simgeler' denir.Elif, bu nedenle de tabloya 輟k yakışmış.Allah bağışlasın.Emekle kurguladığın,軋rpıcı kompozisyon i輅n ayrıca kutluyorum.Bytlp duvarınıza asılacak gzellikte olmuş.
Sevgi ve selamlarımla.
setenay

  #1  
Old 10-17-2011, 09:33 AM
yedirenk's Avatar
yedirenk yedirenk is offline
TE Senior Member
Thread Starter
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 556
Default To stny: Elifimiz..

merhaba Setenay hanım,
duygularımızı ne gzel ifade etmişsiniz.bu merdivenler buraya her gittiğimizde kafamda kalmıştı.o gn makinemi de alınca bir ka poz 軻kmiştim..kızımız hemen sıkıldığı i輅n kafamdaki diğer kareleri 軻kemedim..başka zamana kaldı..Elif basket veya voleybolu biz 輟k istememize rağmen sevmedi..bol bol yzmeye gitti..boyu birazda genetik..doğduğu andan itibaren yaşına gre hep st sınırdaydı..siz doktorlar bazı şeylere bakarak bunu anlıyorsunuz..daha anne karnındayken doktorumuz uzun bir kızınız olacak demiştişaşırmıştık o zaman..

gzel ve i輻en yorumunuza 輟k teşekkr ederim..bu kareyi yklerken siz dostlarımdan nasıl yorum geleceğini merak etmiştim doğrusu..dilek ve dşnceleriniz beni 輟k mutu etti.yorumunuzda yle..
sizler neler yapıyorsunuz.son zamanlarda gzel WS lerinizden yklememişsiniz.yeni seyahatlermi var yoksa..grşmek midiyle..eşinize, 輟cuklarınıza.輟k selamlar.sevgiler..
Reply With Quote
  #2  
Old 10-17-2011, 01:38 PM
stny's Avatar
stny stny is offline
TE Junior Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 125
Red face yeni gezi yok maalesef!

Yaşamımın en güzel kazanımı saydığım geziler, gündemimde ve hayalimde hep var (Çocuklar olunca, öncelik daima onların, arada kendi adıma yaptığım O, 5-10 günlük kaçamakların mutluluğu kalıyor sadece )ama şu sıralar bir yere gittiğim yok,yakın yerlerden Suriye şansını kaçırdım gibi, bakalım ne zaman durulacak, İran'ı çok istiyorum belki Mayısta gül zamanı olabilir.Hindistan ve Uzak doğunun şimdi tam zamanı ancak hem çok pahalı destinasyonlar hem de işyeri hekimliği yaptığım fabr.larda kışın iş yoğunluğu fazla,10 gün bırakıp gitme lüxüm yok.Sağlık olsun diyorum herzaman.Sanırım kısa hafta sonu gezilerle gelecek bahara kadar idare edeceğim.
WS paylaşımlarımı sonlandırdım artık,tek tük yeri gelen olursa ilave ederim belki.
Benden de çok selamlar,sevgiler ailene.
setenay
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 11:32 AM.Copyright ゥ 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH