Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great golus 2012-05-29 4:07

Merhaba Derya,

Uzun zamandır zletmiştin kendini, tekrar hoşgeldin diyelim. Bu fotoğrafı 輟k iyi hatırladım, sanırım sana ilk yorum yazdığım fotoğraf buydu. Tamam, şimdi renkl versiyonunu arşivinde buldum. Siyah beyaz 軻vrim fikri 輟k iyi, SB i輅n 輟k da uygun bir fotoğraf ancak burada 軻vrim aısından beni tatmin etmeyen bir şey var. Renkli versiyonda bu fotoğrafın cazibe noktası olan dumanların tls yumuşak etkisi ve arka plandaki eski apartmanın hayal gcn zorlayan doğal dokusu bana biraz bozulmuş gibi geldi. Burada duman adeta yer yer belli, arka plandaki apartmanın ana hatları kesin 輅zgilerle ortaya ıkarılmış, bana biraz fazla zorlanmış gibi geldi. ワzgnm ama, ger軻kten sevdiğim bir fotoğraf olduğundan ve i軻rdiği by bir miktar bozulduğu i輅n fikrimi yazmak ihtiyacı duydum. Umarım serginiz hak ettiği şekilde başarılı olur. Selamlar,

Sleyman

  #1  
Old 05-29-2012, 11:34 AM
Derya's Avatar
Derya Derya is offline
TE Junior Member
Thread Starter
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 204
Default To golus: merhaba

Sylediklerinize katılıyorum bende orijinal halini seviyorum..Bahsettiğiniz gizem renkli halinde daha belirgin, hatta orijinalinden biraz kırpılmış hali bu .. Fakat Atlye hocamız fotoğrafların hepsini siyah beyaza 軻virdi ve fotoğraflarda kendi oynama yaptı. Bu halini bende işlerimin yoğunluğu nedeniyle ancak sergilendiği zaman grdm..

Fikriniz her zaman benim i輅n değerli Sleyman Bey, zamanını ayırıp yorumlarınızı esirgemediniz ..
ヌok teşekkr ederim.

Sevgiler
Derya
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 03:05 PM.Copyright ゥ 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH