Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great setenay 2014-09-28 4:28

Sevgili ヌağla canlı gibi, adeta karşımda oturuyor bu son derece doğal ve gzel Trkmen kızı.ヌok başarılı portre 軻kimi olmuş, ellerine sağlık.Bayramda 3 gn Sakız adasındayız sen gitmişmiydin?

  #1  
Old 09-28-2014, 01:32 PM
cagla's Avatar
cagla cagla is offline
TE Junior Member
Thread Starter
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 460
Default To setenay: Sakız

Merhaba Setenay Hanım. Hayır, Sakız'a hi gitmedik. Yunan adalarına genellikle yelkenle gidiyoruz ama Sakız ヌeşme tarafında, bizim teknenin durduğu Turgutreis'e uzak kalıyor. Adaların hepsi birbirinden farklı, ama hepsinin de bir ka ortak zelliği var grmeye ve tatmaya değer, eminim Sakız'da da vardır; tipik rum evleri, Greek salad , sakız rakısı, ahşap sandalyeli ve tertemiz kağıt rtl ahşap masalarıyla keyifli restoranları, bizimkilerle aynı mezeleri. Adaların genel havası bizim Ege sahil kylerine 輟k benzese de, malesef 輟k nemli bir fark var: Temiz olmaları. Bakalım sizin izlenimleriniz neler olacak, dnşte paylaşırsanız sevinirim.
Sevgiler, iyi tatiller. Bayramınızı da şimdiden kutlarım.
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 03:22 AM.Copyright ゥ 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH